رول گونی

در این بخش از دیجی پلاست به معرفی یکی دیگر از محصولات این مجموعه می پردازیم. رول گونی از دیگر محصولات با کیفیت دیجی پلاست می باشد که در این بخش می توانید انواع آن را مشاهده نموده و برای خرید رول گونی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از گونی استفاده های بسیار زیادی میشود که بیشتر  مصرف آن برای حمل مواد مختلف و همچنین پوشش برخی از سطوح میباشد. موادی که برای ساخت گونی مورد استفاده قرار میگیرد متنوع است ولی پرمصرف ترین نوع آن گونی پلاستیکی میباشد. البته پلاستیک های به کار رفته در ساخت گونی نیز متفاوت هستند. نوعی از گونی نیز وجود دارد که به آن رول گونی میگویند. رول گونی همانطور که از نامش پیداست بصورت رولی تولید میشود و البته از لحاظ نوع کارکرد تفاوتی با گونی های دیگر ندارد. نحوه تهیه رول گونی بصورت متری میباشد و میتوانید انواع آنرا نسبت به نوع نیاز خود بصورت متری تهیه نمایید.از انواع رول گونی برای مصارفی همچون بسته بندی آرد، محصولات کشاورزی و همچنین بسته بندی مواد صنعتی و ساختمانی استفاده میشود. رول گونی اگر از نوع مناسب و با کیفیت تهیه شود مزیت های زیادی را بوجود می آورد:

  • رول گونی با کیفیت از ورود آب و همچنین رطوبت تا حد زیادی جلوگیری میکند و میتوان آنرا به راحتی در مناطقی که میزان رطوبت در آنها بالا است به کار برد.
  • رول گونی با کیفیت برای استفاده در انبارها گزینه بسیار خوبی محسوب میشود.
  • در صنایع بسته بندی کیفیت رول گونی بسیار مهم است. کالا ممکن است تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده با جابجایی های زیادی مواجه شود که از همین رو بهتر است نوع با کیفیت و ضخیم آن انتخاب شود.
  • صنایع کشاورزی و دامپروری نیز به گونی از نوع با کیفیت نیاز زیادی دارند.
  • در صنعت ساختمان سازی که احتمال برخورد اشیا بسیار زیاد است کابرد رول گونی با کیفیت الزامی است.

رول گونی در انواع مختلفی نیز تولید میشود که برخی از آنها را شرح خواهیم داد:

  • رول گونی لاستیک اتومبیل از انواع رول هایی است که برای صنایع لاستیک سازی مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع رول بر روی لاستیک های تولید شده در کارخانه کشیده میشوند و تا زمان مصرف نیز بر روی لاستیک باقی میمانند.
  • رول گونی ساده نیز مصارف زیادی دارد و برخی از مصارف آن در بالا نام برده شد.
  • با رول گونی ساختمانی را نیز همگی ما آشنایی داریم. این نوع رول بر روی ساختمان قرار میگیرد تا از سقوط اجسام به پایین و بروز آسیب هایی برای عابرین جلوگیری کند.
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
9 / 10
از 6 کاربر