کیسه گونی opp

در گذشته تنها یک نوع کیسه گونی پیش روی مشتری برای خرید وجود داشت اما با پیشرفت تکنولوژی انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه شد که یک نوع آن کیسه گونیopp میباشد. کیسه گونیopp برای بسته بندی مواد و محصولات مختلف مورد استفاده قرار میگیرد اما تفاوت هایی را با سایر انواع گونی دارد.

کیسه گونی opp از خاصیت ضد آب برخوردار است که کمتر گونی از آن بهره مند است. برای ساخت کیسه گونی opp‌ از روش ها و متریال های دیگری استفاده شده است که اجازه نمیدهد رطوبت و آب از آن عبور کند.  عدم عبور آب و رطوبت باعث میشود تا برای بسته بندی بیشتر موادی که به آب حساس هستند بسیار مناسب باشد.

کیسه گونی opp دارای سطحی متفاوت نسبت به سایر گونی ها میباشد و براق است. این سطح براق یاعث شده تا از لحاظ ظاهری بسیار زیباتر از سایر گونی ها باشد.

کیسه گونی opp از قابلیت چاپ برخوردار است. با این قابلیت میتوان طرح و رنگ های مورد نظر مشتری را بر روی آن چاپ نمود. این قابلیت برای افراد و شرکت هایی مناسب است که قصد بهره برداری تبلیغاتی از کیسه را دارند. چاپی که بر روی این نوع کیسه گونی به کار میرود نیز از نوع رنگی میباشد.

از کیسه گونی opp‌ در صنایع بسته بندی غذایی، بسته بندی خوراک طیور و محصولات دارویی استفاده میشود.

کیسه گونی opp‌ نیز از لحاظ نوع متریالی که در ساخت آن استفاده میشود انواع گوناگونی دارد. کیسه پروپیلن و لایه گاغذی،‌ LDPE، متالایز، لمینت P.P از جمله انواع کیسه گونی OPP هستند.

تعیین قیمت کیسه گونی opp بر حسب تعداد و همچنین چاپی که بر روی آن صورت میگیرد اعمال میشود. اگر در سفارش خود چاپ روی کیسه را در نظر داشته باشید مطمئنا هزینه تمام شده برای خرید کیسه گونی opp بالاتر خواهد رفت.

البته قیمت کیسه گونی opp به نوع متریال کیسه نیز بستگی دارد. قیمت بیشتر به این معنا نیست که کیسه گونی با کیفیت بالاتر به شما عرضه خواهد شد بلکه باید ابتدا بررسی هایی را نسبت به قیمت انجام داده و سپس اقدام به سفارش نمایید. برخی شرکت ها قیمت ها را غیر منصفانه در نظر میگیرند و از همین رو شخصی که ضرر میکند مشتری خواهد بود.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر