گونی

یکی از محصولات اصلی شرکت دیجی پلاست ، گونی می باشد. با گونی همگی ما آشنایی داریم. گونی در حقیقت به نوعی پارچه ضمخت و با مقاومت بالا در برابر فشار گفته میشود که برای حمل برخی متریال ها از آن استفاده میشود. در ساخت گونی از متریال های گوناگونی استفاده میشود و هر یک از این متریال ها نیز بسیار مقاوم هستند. مقاومت بالای گونی موجب شده تا بتوان از آن برای جابجایی مواد با حجم و وزن بالا استفاده کنید. بطور مثال برای جابجایی مقدار زیادی از برنج میتوان از گونی استفاده نمود ولی اگر قرار باشد همین برنج ها را با کارتن و یا پلاستیک جابجا کنید مطمئنا دوام نخواهند آورد و بافت بدنه آنها به دلیل فشار زیاد از هم جدا خواهد شد.

گونی در انواع مختلفی تولید میشود. هر نوع گونی مناسب برای حمل تمام متریال ها نیست. بطور مثال از گونی هایی که برای حمل مواد شیمایی استفاده میشود نمیتوان برای حمل برنج استفاده کرد. در ادامه با برخی از انواع گونی بیشتر آشنا خواهیم شد.

نوعی از گونی که مصرف بالایی نیز در صنعت کشاورزی و مواد غذایی دارد گونی پلاستیکی میباشد. گونی پلاستیکی همانطور که از نامش نیز پیداست از پلاستیک تهیه شده است. البته پلاستیک استفاده شده در این نوع گونی متفاوت است و از مقاومت بالایی برخوردار است. از گونی پلاستیکی در صنوفی همچون واحد های کشاورزی تولید گندم و کارخانجات آرد استفاده بسیار زیادی میشود. سالیان زیادی نیز هست که از این نوع گونی استفاده میشود.

نوع دیگری از گونی که در رده گونی های پلاستیکی قرار میگیرد گونی پلاستیکی لمینتی میباشد. این نوع گونی برای صنوفی که در زمنیه تولید مصالح ساختمانی همچون گچ و سیمان فعالیت میکنند مناسب است. از ویژگی های گونی پلاستیکی لمینتی در تولید آن در سایزها و ابعاد مختلف میباشد. رنگ بندی های مختلفی را نیز میتوان برای این نوع گونی به کار برد.

گونی کنفی یکی از انواع گونی میباشد که برای حمل محصولات کشاورزی، قیرگونی و همچنین دکوراسیون مورد استفاده قرار میگیرد. گونی کنفی از درجه های کیفی متفاوتی نیز برخوردار است.

شرکت هایی که در صنایع مختلف فعالیت میکنند و نیاز به استفاده از گونی های مختلف را نیز دارند بهتر است گونی  مد نظر خود را از تولید کنندگانی مانند دیجی پلاست تهیه کنند که در این زمینه بصورت تخصصی فعالیت میکنند.  دیجی پلاست می تواند گونی هایی را ارائه دهند که کاملا مطابق با سایز و ابعاد سفارشی شما باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر