کیسه گونی ساده

کیسه گونی برای استفاده در بخش های مختلف صنعتی و همچنین غیر صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله گونی های پر مصرف میتوان به کیسه گونی ساده اشاره نمود که کیفیت قابل قبول باعث مصرف بالای آن شده است. بیشترین کاربرد کیسه گونی ساده مربوط به بسته بندی مصالح ساختمان مختلف میشود. مصالح ساختمانی را به جز این نوع کیسه در کیسه های دیگری نیز بسته بندی میکنند ولی کیسه گونی ساده به دلیل مقاومت بالایی که دارد گزینه مناسبتری محسوب میشود.

کیسه گونی ساده امکان تولید در تعداد بالا و ابعاد مورد نظر مشتری را دارد. برای خرید کیسه گونی ساده با دیجی پلاست تماس بگیرید. بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ وجود دارند که برای بسته بندی محصولات خود نیاز به کیسه گونی ساده با ابعاد مناسب با کالا دارند. کیسه گونی ساده در هر ابعاد و سایزی قابل تولید میباشد.

رنگ های کیسه گونی ساده قابل انتخاب است. تنها یک رنگ برای کیسه گونی ساده وجود ندارد و طیف رنگ های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است. مشتری میتواند نسبت به نوع فعالیت خود و بصورت سلیقه ای کیسه گونی با رنگ دلخواه خود را خریداری نماید.

کیسه گونی ساده قیمت بسیار مناسبی در تعداد بالا دارد. یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده تا کیسه گونی ساده در صنایع در تعداد بالا مورد استفاده قرار گیرد همین قیمت مناسب آن میباشد.

موارد استفاده از کیسه گونی ساده در صنایع مختلف:

حتما تابحال کیسه های مورد استفاده برای بسته بندی مصالح ساختمانی را دیده اید. از کیسه گونی ساده برای بسته بندی مصالح ساختمانی استفاده میشود. یکی از دلایلی مهمی که از کیسه گونی ساده برای بسته بندی مصالح ساختمانی استفاده میشود مقاومت بالای آن است. هیچ نوع متریالی مانند متریال به کار رفته در ساخت کیسه گونی ساده نمیتواند مقاومت خوبی در برابر فشار داشته باشد.

مواد غذایی یکی دیگر از موادی هستند که از کیسه گونی ساده برای بسته بندی آنها استفاده میشود. مواد غذایی باید در پوشش هایی بسته بندی شوند که اول از هرچیز مقاوم باشند و همچنین از لحاظ بهداشتی استاندارد های لازم را داشته باشند. البته منظور از مواد غذایی همان مواد غذایی خشک میباشد. این نوع کیسه هیچگونه آلودگی ندارد و همچنین مقاومت بالای آن در برابر فشار باعث شده تا برای بسته بندی مواد غذایی با حجم بالا مناسب باشد.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر