کیسه جامبو

اگر قصد خرید کیسه جامبو را دارید توصیه ما به شما این است حتما با مشاوران ما در دیجی پلاست تماس بگیرید تا شما را در انتخاب گونی مناسب راهنمایی نمایند. برای بسته بندی از پوشش های مختلفی استفاده میشود ولی در این بین گونی یکی از بهترین پوشش ها برای بسته بندی میباشد. گونی انواع مختلفی دارد که استفاده از هر یک از این گونی ها بستگی به نوع مواد دارد. رول کیسه جامبو از جمله گونی هایی است که بمنظور حمل و یا جابجایی مواد خشک مورد استفاده قرار میگیرد. بیگ بگ تفاوت هایی را از لحاظ ظاهری با گونی های دیگر دارد.

دسته هایی که برای بیگ بگ در نظر گرفته شده باعث میشود تا بتوان از طریق آنها گونی را در انبارها و یا برای مصرف حمل نمود. این دسته ها با دوخت های بسیار مقاوم به بدنه گونی اتصال داده میشوند که همین موضوع باعث میشود تا هیچگونه انفصالی بر اثر وارد آمدن فشار بین دسته و همچنین بدنه بوجود نیاید.

مزیت های کیسه جامبو را به اختصار در ادامه شرح خواهیم داد:

  • کیسه جامبو حمل و نقل را تا حد بسیار زیادی آسان میکند و از طریق دسته های آن میتوان گونی را به راحتی و تا هر مکانی جابجا نمود.
  • کیسه جامبو به راحتی از طریق لیفتراک قابل جابجایی میباشد و این به لطف جنس بدنه بسیار مقاوم آن میباشد. بدنه گونی به راحتی به دلیل استفاده از بهترین متریال ها در آن، پاره نمیشود.
  • کیسه جامبو قیمت بسیار مناسبی دارد و همین موضوع باعث شده است تا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. این گونی زمانی که در تعداد بالا خریداری شود صرفه اقتصادی بسیار خوبی را ایجاد میکند.
  • کیسه جامبو به گونه ای طراحی و تولید شده است که میتوان آنرا برای مصرف مجدد نیز استفاده نمود. بعد از باز شدن این گونی میتوان برای مصارف بعدی نیز آنرا مورد استفاده قرار داد.
  • بیگ بگ را میتوان با استفاده از تریلرهای بدون سقف نیز حمل نمود. این گونی به دلیل اینکه از مواد غیر قابل نفوذ ساخته شده است برای بارگیری توسط تریلرهای غیر مسقف بسیار مناسب میباشد.
  • امکان نگهداریتعداد زیادی از کیسه جامبو که توسط مواد خشک پر شده اند در کنار یکدیگر به راحتی وجود دارد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
  • بعد از انبار کردن مواد با بیگ بگ میتوان آنها را به راحتی در انبار موجودی گیری نمود. موجودی گیری توسط این گونی ها به راحتی انجام میشود.
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر