کیسه گونی

انواع کیسه گونی را می توانید در این بخش از دیجی پلاست مشاهده نمایید و برای خرید کیسه گونی مناسب اقدام نمایید. کیسه گونی کاربرد فراوانی برای جابجایی متریال ها و مواد با ابعاد ریز و با حجم بالا دارد. یکی از دلایلی که همواره از کیسه گونی برای جابجایی استفاده میشود مربوط به تحمل وزن بالای آن میباشد. اما کیسه گونی ها به دلیل اینکه در برخی شرکت ها با متریال های بی کیفیتی تولید میشوند از همین رو باید در خرید کیسه گونی نکاتی را در نظر داشته باشید.

کیسه گونی باید از قدرت کششی خوبی برخوردار باشد. زمانی که اجسام سنگین درون کیسه قرار میگیرند اگر از قابلیت کششی مناسبی برخوردار نباشد مطمئنا پاره خواهد شد. عمده ترین مشکل صنایع تولید کننده نیز همین موضوع میباشد. از متریال های زیادی برای تولید گونی استفاده میشود ولی اینکه متریال از چه نوعی باشد بسیار مهم است. (البته منظور از نوع متریال همان کیفیت آن میباشد).

کیسه گونی نباید با اولین ضربه ای که به بدنه آن وارد می آید پاره شود. در برخی از انواع کیسه گونی آنقدر کیفیت پایین است که با ضربه ای کوچک با پارگی در بدنه خود مواجه میشوند. همچنین اشیا نوک تیز نیز نباید به راحتی بتوانند آسیبی به بدنه کیسه وارد آورند. کیسه گونی را میتوانید در طرح و رنگ های مختلف تهیه نمایید. طرح و رنگ های متنوعی برای کیسه گونی های تولید شده توسط شرکت ها وجود دارد که البته نسبت به نوع مصرف خود میتوانید یکی از این رنگ بندی ها را انتخاب و تهیه نمایید.

امکان چاپ نیز بر روی کیسه گونی وجود دارد. بیشتر شرکت هایی که کیسه گونی را خریداری میکنند تمایل دارند تا تبلیغات و آرم شرکت های آنها بر روی گونی چاپ شود. البته هر گونه چاپ تبلیغ و همچنین آرم بر روی کیسه گونی هزینه جداگانه ای را در بر خواهد داشت.

برای کیسه گونی میتوان ابعاد مختلفی را سفارش داد. البته گونی به طور پیش فرض در ابعاد استانداری تولید میشود ولی ممکن است برخی شرکت ها وجود داشته باشند که ابعاد خاصی ار کیسه گونی را مد نظر داشته باشند که میتوانند بصورت سفارسی آنرا تهیه نمایند.

در خرید کیسه گونی باید دقت داشته باشید زیرا قیمت های متفاوتی توسط هر فروشنده ارائه میشود. قیمت ها آنقدر نوسان دار هستند که باعث سردرگمی مشتری میشود. معمولا شرکت ها و فروشنده هایی که بصورت اختصصی این کیسه ها را تولید و یا بفروش میرسانند گزینه بسیار مناسبتری برای خرید هستند. 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر